• Wpisów: 25
  • Średnio co: 34 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 07:43
  • Licznik odwiedzin: 5 119 / 895 dni
 
talona
 
Dziś w szkole mam tylko matematykę, uwielbiam takie dni. W nocy płakałam z bólu. Odkąd przestałam brać antykoncepcję nie dość, że okres mam co 6 tygodni, to jeszcze wróciły te cholerne bóle. Postanowiłam, że zaraz jak okres się skończy to idę do ginekologa. A ona ma dać mnie do szpitala. Mam tylko nadzieję, że moja przypadłość nie jest tak rozwinięta, że będę musiała mieć wycinany jajnik, albo że w ogóle jestem bezpłodna. Nie powiem, obawiam się tego, bo ostatnio wróciły moje bóle podbrzusza, które miałam 12 lat temu, gdy właśnie zdiagnozowano moje problemy z jajnikami. Dziś też z powodu tych bóli mam USG, trzymajcie kciuki. Z drugiej strony, gdyby było to coś bardzo poważnego to chyba byłabym w stanie się cieszyć. Zwróciłabym na siebie uwagę byłego (ah, jestem okrutna!).
Chciałabym Was też prosić o pomoc. Jakie pieczywo jeść? Nienawidzę chrupkich, sam cukier i pustka. Z drugiej strony, bez pieczywa to ja ogólnie jestem pusta.. Poza tym, nie mam pomysłu co wziąć na 12h do pracy. Jest to praca za barem, więc wymagająca sporej koncentracji. Pomocy! Nie mogę tam walczyć ze zmęczeniem, ani głodem. A znając mnie to po 3 dniach diety zacznę mdleć. Niestety, po lekomanii i zaburzeniach odżywiania mój organizm zaczął o mnie dbać i w razie, gdy przedawkuję leki, albo przez kilka dni ograniczę jedzenie on pragnie opowiedzieć o tym całemu światu..
No nic. Schudłam 200g. Równe 63kg na wadze!


tabletki: 2x witamina C, 4x Ulgix


bilans:
-krupnik (190)
-kromka żytniego + pasta z tofu (110)
-2 kromki żytniego (160)
-jajecznica (230)
-herbata z cukrem (20)


spalone kcal:
-70min spacer (-250)


razem: 710-250=460kcal

Ach ten krupnik mnie przerasta! Mamuśka mi go ugotowała i przez to nie potrafię dokładnie zliczyć ile ma kcal. Także pewnie coś poknociłam.

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego